Benim okey Başlarken Çalışmak

106 adet taş bulunan oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Rabıta size vardığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi dâhilin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalısınız.

Kanat taraftan doğacak taşları da teamülinize yaraması halinde alarak, elinizdeki çalışmae yaramayan taşları kanat oyuncuya atmanız gerekmektedir. Gayrı kullanıcıların attığı taşlara bakarak, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir yahut gelmeyeceğinden sakıncasız başüstüneğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Bu odalar oyuncuları belirli seviyelere kocaoğlanrmaktadır. Bunun yönı düzen ne kadar farazi paranın olduğuna bakılırsa de kategoriler bulunmaktadır. Bunların seçimi ile dayalı oyuncular oyunlara zalimlabilirler.

Tesadübilim sizinle aynı dubara masasında arazi meydan kişilerle söyleşi ortamı oluşturabilirsiniz. Dostça ederek, refiklıklarınızı pekâlâştirebilirsiniz. Ihtimal dem süresince bu rüfekaı hak ortama dahi taşıyabilirsiniz. Pıtrakı bir oyuncuysanız ve hızlı oynamaktan hoşlanıyorsanız, gurubunuza dahil olan oyuncuları dem içerisinde seçerek kapalı batış oluşturabilirsiniz.

Google Play'bile 10 milyonun üzerinde Android telefon kullanıckaloriın bayıla bayıla oynadığı internetiz okey şimdi Windows bilgisayarlarda!

Icap bilgisayarlarınızdan, gerekse taşınabilir cihazlarınızın tatbikat marketlerinden indirebileceğiniz okey salonları programları sebebiyle ücretsizce bu oyunu oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Android ve iphone kabilinden telefonlarınızdan dubara oynaya bileceğinizi biliyor muydunuz? çıktı elektronik beyin adına çökertme telefonlarınızdan oynayabileceğinizi öğrendiğinize göre salonlarını denemelisiniz. İsterseniz piyes oynayın. Hızlıldıysanız söyleşi edin! Bu hile sadece bir baziçe değildir. Çoğumuzun sefa yürekin yaptığı bir Aktivite’dir. En yararlı arkadaşlarımızı seçtiğimiz bu oyunda ki heyecan bir değişik. Canlı Okey Oyunu Siteleri ve Salonları

tarafından farklı olarak burada 34’e ulaştıktan sonra şayet elinizdeki taşı saksıkasına vermeye kalkışırsanız uyarı düzenırsınız.

Rağmenızdaki canlı kişilerle entrika oynamanın zevkini çıkarmanızı sağlayan adresler sayesinde okey salonları başta sürdürmek üzere sağlam çok masa oyununu bulabilirsiniz.

Online oyunlar oynayabileceğiniz bir okey sitesi olan Okeyy.safi sizlere canlı okey oyna imkanının yanı sıra yeni arkadaşlar edinmeyi, söyleşi etme ve oyunun tadını çıkompozit olanakını bir arada sunuyor.

Ova okey yekten çokça rauntta 4 hileci ile oynanır. Oyunun amacı, oyunun başında aldığınız serlangıcından itibaren en çokça puana malik olmaktır.

Oyunu oynarken sohbet ederseniz hem mandepsi daha zevkli hale gelecektir; hem de dönemin ne geçtiğini devamını oku anlamayacaksanız. Özellikle sohbetli oyunlar duraklarda otobüs, şimendifer beklerken veya uzun süren yolculuklarda avantajlıdır; oyuncular katıcı sabık zamanlarını kendilerini bahtiyar edecek bir aktiviteye vermiş olurlar.

Oyunun bu derece sevilmesinin gıyabında hile kuruluşcılar bu oyunun taşınabilir üzerinden oynanmasını elde etmişlardır. Oyunun biraşırı versiyonu bulunmakta ve kâffesi de nazarıitibar görmektedir.

Sitelerin birbirlerinden farklı etrafı bulunmaktadır. Birtakımları günce antrete temelı hediyeler vermekte iken bazı sitelerin bu şekilde bir hediyesi bulunmamaktadır. Bunun katı esna temelı siteler ücretli olarak kullanılmakta iken bazı sitelerin bu şekilde bir beklentisi bulunmamaktadır.

izmir okey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *